Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Aktualności

strona 6 z 14 POPRZEDNIA 3 4 5 6 7 8 9 10 NASTĘPNA

Przyjmijcie opłatek na wigilijny stół

Choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze ponad miesiąc czasu, chcemy już w najbliższym tygodniu zapukać do Waszych drzwi i dostarczyć Wam Drodzy Parafianie opłatek na wigilijny stół.
2019-11-18

Gramy w sobotę o Puchar Św. Andrzeja Apostoła

Już w najbliższą sobotę 21 września od godziny 9.00 rozpocznie się II edycja Turnieju o Puchar Św. Andrzeja Apostoła. Zgłoszenia zakończyły się w ostatni piątek, mamy komplet drużyn, które staną do gry.
2019-09-14

Zawierzyliśmy naszą wspólnotę Matce Bożej

Rozpoczynając kolejny rok duszpasterski w naszej wspólnocie postanowiliśmy w I sobotę miesiąca września odwiedzić Matkę Bożą na Jasnej Górze i zawierzyć Jej całą naszą wspólnotę, wszystkie sprawy naszych małżeństw i rodzin, dzieci i młodzież,...
2019-09-07

Święto Rodzin i Małżeństw oraz poświęcenie kamienia węgielnego

W piękne czwartkowego popołudnie do naszej kaplicy przybywają małżeństwa i całe rodziny. Pośród nich ks. bp Wiesław, duszpasterze parafii oraz zaproszeni księża. 29 sierpnia dla naszej wspólnoty parafialnej był dniem szczególnym, bo dniem...
2019-08-29

Święto Rodzin i Małżeństw

Cały czas możemy z radością obserwować jak rozwija się nasze osiedle. Coraz więcej osób wprowadza się do pobudowanych bloków, mamy już przedszkole dla dzieci, przygotowywane są nowe miejsca rekreacyjne, a także nasz Dom parafialny z kaplicą...
2019-08-17

Wypoczynek i rekolekcje dzieci naszej parafii w Nowej Wsi Szlacheckiej

Zaraz po rozpoczęciu wakacji dzieci ze scholki oraz ministranci wraz z ks. Kamilem i opiekunami wyjechali do Nowej Wsi Szlacheckiej, aby wypocząć i przeżyć swoje rekolekcje. Wyjazd trwał pięć dni od 24 do 28 czerwca.
2019-06-29

Skosztujcie i zobaczcie jak dobry jest Pan

Każdej niedzieli przeżywamy we wspólnocie Msze św. uwielbiając Pana Jezusa. Jednak jeden raz w roku obchodzimy Boże Ciało, kiedy to wychodzimy z naszej kaplicy, aby przejść ulicami naszego osiedla i błogosławić nasze domy i miejsca pracy.
2019-06-20

Radość spotkania podczas III Rodzinnego Festynu Parafialnego

Kochani Parafialnie w sobotę odbył się III Rodzinny Festyn Parafialny. Zawsze jest to wyjątkowy dzień dla naszej wspólnoty i naszego osiedla. Najważniejsze, że dopisała pogoda, dlatego nasza praca i trud przyniosły dobry efekt.
2019-06-08

Parafialna Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymowanie ma wiele wymiarów. Choć samo słowo kojarzy nam się z pieszą pielgrzymką, chociażby na Jasną Górę albo do innego Sanktuarium.
2019-05-20
strona 6 z 14 POPRZEDNIA 3 4 5 6 7 8 9 10 NASTĘPNA

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies