Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Zawierzyliśmy naszą wspólnotę Matce Bożej

2019-09-07
Rozpoczynając kolejny rok duszpasterski w naszej wspólnocie postanowiliśmy w I sobotę miesiąca września odwiedzić Matkę Bożą na Jasnej Górze i zawierzyć Jej całą naszą wspólnotę, wszystkie sprawy naszych małżeństw i rodzin, dzieci i młodzież, które rozpoczęły nowy rok szkolny, młode małżeństwa oczekujące potomstwa i czekające na ten dar, wszystkich chorych, starszych i potrzebujących naszej modlitwy.
To bardzo ważne, symboliczne wydarzenie dla naszej parafii, w programie była modlitwa osobista przed wizerunkiem Matki Bożej, wspólna Msza św. w kaplicy Cudownego Obrazu pod przewodnictwem abpa Andrzeja Dzięgi ze Szczecina, ciekawa prelekcja w auli o. Kordeckiego, a także Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich. W programie był też czas na posiłek i chwilę oddechu, na zakupienie pamiątek i spacer po Jasnogórskim sanktuarium.

Wyjazd odbył się 7 września w ostatnią sobotę, uczestniczyło w nim ponad 50 osób z naszej parafii. Dziękujemy za ten czas wspólnego pielgrzymowania i modlitwy, za to że przed Cudownym Obrazem Jasnogórskiej Pani mogliśmy naszą parafię oddać i upraszać dla nas wszystkich potrzebne łaski. Dziękujemy za bezpieczną podróż i możliwość doskonałej integracji. Niech ten czas wydaje w naszej wspólnocie dobre owoce, a Matka Boża niech uprasza nam potrzebnych łask u swojego Syna.
 
GALERIA ZDJĘĆ

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies