Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Przyjmijcie opłatek na wigilijny stół

2019-11-18
Choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze ponad miesiąc czasu, chcemy już w najbliższym tygodniu zapukać do Waszych drzwi i dostarczyć Wam Drodzy Parafianie opłatek na wigilijny stół.
Przyniosą go Radni naszej parafii, którzy zgodzili się pomóc i będą dla Was mieli opłatek, który poświęcimy dzisiejszej niedzieli na wszystkich Mszach św., plan kolęd, zaproszenie na odpust oraz kalendarz jako cegiełkę na budowę naszego Domu Parafialnego z Kaplicą.

Opłatek na naszym wigilijnym stole to piękna tradycja. Wtedy składamy sobie szczere życzenia, okazujemy sobie życzliwość, czasem przebaczenie, aby potem zasiąść przy wigilijnym stole wraz z tymi których kochamy. Niech opłatek przypomina nam, abyśmy byli dobrzy dla innych jak ten biały chleb.

Proszę także przyjąć zaproszenie na nasz odpust, który odbędzie się 30 listopada, w sobotę o godz. 17.00 w naszej kaplicy. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczyć będzie ks. bp Józef Szamocki. Dostarczymy też do Waszych domów plan kolęd na ten rok. Chcemy wraz z ks. Kamilem spotkać się z jak największą liczbą parafian dlatego dajemy ten plan już teraz, abyście mogli sobie dobrze nasze kolędowe spotkanie zaplanować. Radni przyniosą także kalendarze na 2020 rok, które pokazują cząstkę naszego działania i realizację naszych dzieł, które miały miejsce w 2019 roku. Kalendarz stanowi dobrowolną cegiełkę, a zebrane ofiary z kalendarza, a także z opłatka spożytkujemy na spłatę listopadowej faktury za budowę naszego Domu Parafialnego z Kaplicą. Proszę przyjmijcie naszych Radnych życzliwie, a wraz z opłatkiem przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, aby Pan Bóg nam wszystkim błogosławił w naszej pracy, życiu rodzinnym i na drodze wiary.
 
Szczęść Boże, ks. Łukasz i ks. Kamil

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies