Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Nasze parafialne pielgrzymowanie - Rumunia i Chorwacja 2020

2019-11-18
Parafialna pielgrzymka do Rumunii "Maramuresz, Bukowina, Transylwania".
Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej w nowym roku 2020 chcemy zaproponować dwie pielgrzymki parafialne W tym numerze gazetki przedstawiamy pierwszą z nich, która odbędzie się w dniach 14-22. 07. 2020r. chcemy odwiedzić  Słowację oraz Rumunię, będziemy także na Węgrzech, m. in.:  Lewocza, Satu Mare, Baia Mare, Sapanta, Prisłop, Voronet, Kaczyka, Braszow, Bran, Sybin, Alba Iulia, Wąwóz Turda, Kluż-Napoka, Tokaj, Koszyce. Wśród odwiedzanych miejsc znajduje się wiele ważnych sanktuariów, pięknych miast, uroczych górskich dróg, malowniczych zamków.

Chcemy zorganizować pielgrzymkę na dobrym poziomie, poruszać się będziemy komfortowym autokarem, zakwaterowani będziemy w hotelach 3* z wyżywieniem 2 x dziennie: śniadanie i obiadokolacja. Codziennie będzie okazja do uczestnictwa we Mszy Świętej.

Koszt pielgrzymki to 2490 zł +80€, płatne 400 zł. przy zapisie, kolejne 400 zł do końca lutego, pozostała kwota na miesiąc przed wyjazdem. Szczegółowy plan pielgrzymki dostępny w biurze parafialnym oraz u księży w kaplicy.


Parafialna pielgrzymka do Chorwacji - Dubrownik, Medjugorje, Wiedeń

W naszych parafialnych planach jest także druga pielgrzymka, podczas której chcemy wybrać się do Chorwacji. Tym razem będzie to pielgrzymka autokarowa, gdyż będziemy przemierzać nie duże odległości i ten środek lokomocji pozwoli nam dotrzeć we wszystkie zaplanowane miejsca.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 12-21.06. 2020r. Wyjazd byłby nad ranem 12 czerwca, a program rozpoczęlibyśmy od rana 13 czerwca i zwiedzimy Jaskinię Postojną, Trogir, Split, Dubrownik, Mostar, wodospady rzeki Krka, Plitwickie Jeziora, a w drodze powrotnej odwiedzimy Wiedeń. Oczywiście celem naszej podróży będzie sanktuarium w Medjugorie, a także odwiedzimy Matkę Bożą Makarską. Będzie także czas na chwile relaksu podczas fishparty, a także czas na lenistwo na plaży.

Zapewniamy całkiem dobre hotele oznaczone 3 i 4 gwiazdkami, a także pełne wyżywienie w czasie trwania naszej pielgrzymki. Koszt dla jednego uczestnika to 2000zł oraz 200€. Opiekę pilota podczas trwania pielgrzymki, a także dobry autokar zapewni nam toruńskie Biuro Podróży IVANTI.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i wypoczynku. Mamy do wyboru 2 piękne pielgrzymki do Rumunii i Chorwacji. Zapisy w biurze parafialnym lub w kaplicy do 10 grudnia 2019 roku.
 
GALERIA ZDJĘĆ

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies