Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Propozycje radosnych wakacji

2020-06-23
Wakacje przed nami. Mamy wiele propozycji dla dzieci. Organizujemy 2 wyjazdy dla naszych dzieci i młodzieży. Dla ministrantów i scholki w Brdowie, w pięknym klasztorze ojców Paulinów.
Wyjazd odbędzie się w dniach 29.06-3.07. Proponujemy także kolonie w Lubachowie na Dolnym Śląsku w dniach 25.07-1.08. W koloniach weźmie udział 21 dzieci i młodych z naszej wspólnoty parafialnej.
Nasi parafianie organizują także półkolonie. Pierwsze półkolonie odbywają się przez całe wakacje każdego tygodnia od poniedziałek do piątku. Koszt to 420zł. razem z jedzeniem i atrakcjami. W programie zwiedzanie Torunia, Pszczele cuda, zajęcia na Barbarce, wycieczka do Jura Parku i zabawy nad jeziorem Kamionki. Informacje o zapisach na plakacie obok.
Drugie półkolonie z językiem angielskim i sportem. 3 turnusy w lipcu i trzy turnusy w sierpniu. Każdego dnia 3 godz. języka angielskiego i 1,5 godz. zajęć sportowych. Koszt turnusu to 500zł. Serdecznie zapraszamy do wspólnej aktywności i skorzystania z naszych propozycji. Zapisy u pani Marty Olszewskiej pod nr 509 595 586. Zapraszamy.

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies