Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Różaniec do granic Nieba

2020-11-04
Trwa ogólnopolska akcja modlitewna „Różaniec do granic nieba”, która jest ogólnopolską mobilizacją modlitewną w obronie życia, która każdego dnia gromadzi na modlitwie różańcowej bardzo wielu Polaków, zatroskanych o naszą Ojczyznę Polskę i obronę życia.
W naszej wspólnocie także podjęliśmy to piękne wyzwanie i każdego dnia od 1 do 8 listopada po Mszy św. o 17.00 w naszej kaplicy klękamy do modlitwy różańcowej. Wielu naszych Parafian i Przyjaciół łączy się w modlitwie w swoich domach czy miejscach pracy. Wiemy, że w jedności siła i tylko w ten sposób możemy budować piękno, bronić życia i rodziny i dawać piękne świadectwo.

„Różaniec Do Granic Nieba” jest narzędziem danym przez Pana Boga nam na ten moment, na te czasy. Jeśli wszyscy chwycimy różańce do dłoni i będziemy się głęboko modlić, to możemy zmienić bieg historii, możemy zmienić wszystko przez modlitwę i pokutę za grzechy. Wszystkich zapraszamy do udziału w akcji „Różaniec Do Granic Nieba”. Proszę przekazujcie to wezwanie, gdzie tylko możecie, wyświetlajcie na murach domów, na portalach społecznościowych, wysyłajcie e-mailem tak, żeby w krótkim czasie miliony ludzi dowiedziało się o tym, że mobilizujemy się do modlitwy – zaapelował Maciej Bodasiński, jeden z organizatorów akcji. Kochani zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies