Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Kolęda 2020/2021 – informacje

2020-11-27
Kochani Parafianie w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu. Chcemy jak najlepiej duchowo przygotować się do Bożego Narodzenia, aby spotkać się z Panem Jezusem i umocnić naszą wiarę.
Piękna tradycja związana z okresem Bożego Narodzenia to odwiedziny naszych Parafian w ich domach. Wizyta duszpasterska to błogosławieństwo mieszkań, to wspólna modlitwa i rozmowa, możliwość poznania się i szansa omówienia naszych parafialnych spraw. Niestety w związku z trwającą epidemią na prośbę Ks. Bpa Wiesława tegoroczna kolęda w tradycyjny sposób nie odbędzie się. Pójdziemy w tym roku z Bożym błogosławieństwem i modlitwą tylko do tych Rodzin i Parafian, którzy wyrażą taką chęć i wolę. Dlatego nie będziemy pukać do każdych drzwi, ale odwiedzimy te Rodziny, które zaproszą nas do siebie. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 grudnia, aby rozeznać ile Rodzin będzie zainteresowanych. Następnie wyznaczymy trasy kolędowe i podamy do wiadomości Parafian, aby dotrzeć do wszystkich, którzy nas zaproszą.

Zgłoszenia można przesyłać na naszego parafialnego emaila: parafia@andrzej-torun.pl, ale także telefonicznie, dzwoniąc na numer 725 481 830 lub wysyłając smsa. Można też zgłaszać przez komunikatory Messenger lub Whats App oraz osobiście w kaplicy i biurze parafialnym. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na zaproszenia, prosimy też o zrozumienie sytuacji. Szczęść Boże.

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies