Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Kolonie letnie dla dzieci i młodzieży naszej parafii Zakopane, Lubachów 2021

2021-02-08
Jak każdego roku chcemy dać propozycję dla dzieci i młodzieży naszej parafii, aby w wakacje przeżyć wspólną przygodę z rówieśnikami i z Panem Bogiem. Planujemy dwa wyjazdy w lipcu i sierpniu. Pierwszy do Zakopanego, a drugi w Góry Sowie do Lubachowa. Poniżej kilka informacji o terminach, kosztach i planowanych atrakcjach.
W dniach 19 – 27 lipca 2021 wybieramy się do Zakopanego. Koszt wyjazdu to 1300zł., a środkiem transport będzie ciągle obecny przy grupie autokar. Chcemy zabrać łącznie 40 uczestników, dobrze byłoby z naszej parafii czy spośród dzieci przygotowujących się do I Komunii św. W programie wyjazdu zaplanowaliśmy wyjazd do Budapesztu, piesze wycieczki do Doliny Kościeliskiej, Jaskini Mroźnej oraz Doliny Chochołowskiej. Zwiedzimy skocznie Wielką Krokiew oraz Cmentarz na Pęksowym Brzysku, będziemy na Krupówkach i Gubałówce. Wjedziemy także kolejką na Kasprowy Wierch oraz planujemy zabawę w basenach termalnych w Chochołowie. Pójdziemy także w gory wędrując na Morskie Oko, zobaczymy Czarny Staw Gąsiennicowy, a także schronisko Murowaniec. Zwiedzimy także kopalnię soli w Wieliczce.

Druga propozycja to kolonie letnie w Górach Sowich w Lubachowie. Planujemy je zorganizować w dniach 6 – 14 sierpnia 2021 roku. Pojedziemy autokarem, który przez cały wyjazd będzie do naszej dyspozycji. Chcemy zabrać 40 uczestników, a koszt całkowity to 1150zł. W programie bardzo ciekawe propozycje. Wycieczka do Świdnicy, w Góry Stołowe z wejściem na Szczeliniec, wycieczku do kompleksu Włodarz oraz Muzeum Techniki Wojskowej. Pojedziemy także do kopalni złota w Złotym Stoku i do twierdzy Srebrna Góra. Planujemy także wyjazd do Pragi i do Skalnego Miasta w Adrspach. Zwiedzimy Zamek Czocha, a także będziemy bawić się w basenach termalnych w Jeleniej Górze. Na koniec planujemy zwiedzanie Wrocławia i Panoramy Racławickiej.

Uczestników możemy zgłaszać w biurze parafialnym oraz telefonicznie i na email parafialny. Pieniądze na wyjazd można przekazać osobiście lub na parafialne konto w trzech ratach. Nasze wyjazdy będą zgłoszone do kuratorium oraz sanepidu, a opiekunami będą osoby wykwalifikowane. Będzie z nami także ratownik medyczny, który dbał będzie o zdrowie uczestników, abyśmy przetrzegali wytyczne epidemiczne. Serdecznie zachęcamy do wspólnej przygody i wypoczynku.
GALERIA ZDJĘĆ

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies