Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Jar wygląda piękniej

2018-05-12
Kochani, po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy być razem i wspólnie działać na rzecz naszej parafii i naszego osiedla. Dzisiaj w godzinach 9.00-13.00 do wspólnego sprzątania naszego osiedla włączyło się ok. 150 osób. Wypełniliśmy odpadami aż 10 kontenerów na śmieci, co wydaje się jest rewelacyjnym wynikiem i usypaliśmy ogromną górę starych opon.
Z pewnością nie tylko ilość śmieci jest naszym sukcesem, ale przede wszystkim nasza liczna obecność, chęć do pracy i zaangażowania oraz wychowanie młodego pokolenia, które przez takie akcje staje się wrażliwsze na piękny stworzony świat, na drugiego człowieka i na przyrodę.

Dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji. Panu prezydentowi Zbigniewowi Fiderewiczowi, Wydziałowi Gospodarki Komunalnej oraz MPO w Toruniu. Podziękowania należą się Radnym naszej parafii na czele z państwem Kasią i Jarkiem Walendziak. Dziękujemy też firmie Lembud za włączenie się w akcję oraz użyczenie sprzętu ciężkiego. Bogu niech będą dzięki za naszą wspólnotę i nasze zaangażowanie.

                                                                                                               Szczęść Boże 
GALERIA ZDJĘĆ

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies