Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Pan Jezus na ulicach naszego osiedla

2018-05-31
W promieniach słońca i przy pięknej pogodzie odbyła się tegoroczna procesja eucharystyczna w uroczystość Bożego Ciała. Również w naszej parafii przeszliśmy ulicami naszego osiedla do czterech przygotowanych ołtarzy. Nasz śpiew i modlitwa były zaproszeniem Pana Jezusa, aby błogosławił naszym domom, ulicom, miejscom pracy i zabawy.
Cieszy bardzo liczny udział parafian. Były dzieci, które tydzień wcześniej przyjęły Pana Jezusa do swoich serc po raz pierwszy, były dziewczynki sypiące dla Pana Jezusa kwiatki, także liczna służba liturgiczna, dbająca o przebieg uroczystości, ale był także pięknie śpiewający chór naszej parafii. Była to piękna modlitwa wielu parafian, dlatego niech Pan Jezus wszystkim nam błogosławi i umacnia naszą wiarę oraz uzdalnia nas do autentycznego świadectwa.

Chciałbym także serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszej procesji, za przygotowanie czterech ołtarzy, za piękny śpiew i przygotowanie poczęstunku na koniec procesji. Za wszelkie dobro niech Pan Jezus udziela obfitości swoich łask. 

Wasz Proboszcz.
GALERIA ZDJĘĆ

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies