Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   1 % na budowę Domu parafialnego z kaplicą

2019-02-23
Najbliższe miesiące to jak każdego roku czas rozliczeń naszych deklaracji podatkowych i składanie PITów do Urzędu Skarbowego.
KRS 0000533493

Z tej okazji odzywa się do nas wiele różnych instytucji i fundacji, które chcą poprosić nas o 1%, który możemy przekazać na dowolny cel społeczny, który jest ważny i bliski naszemu sercu. Są osoby chore potrzebujące na leczenie, są instytucje działające społecznie na rzecz ubogich czy dzieci, ale są także piękne dzieła, które tworzone są dla ludzi. Myślę, że takim pięknym dziełem, które może być bliskie naszym sercom jest budowa naszego Domu Parafialnego z kaplicą. W tym domu planujemy zarówno działania religijne, chociażby w kaplicy i w salkach, ale także działania społeczne, integracyjne i wolontariat.Kochani Parafianie i Przyjaciele. Bardzo często bywa tak, że nie mamy pomysłu na co przeznaczyć ten 1%, dlatego też pokornie Was proszę, abyście swój 1% przekazali właśnie na naszą budowę. Myślę, że jest to piękne dzieło, nie coś wirtualnego, coś o czym nic nie wiemy, ale nasze wspólne dobro, które razem wznosimy. Dlatego też we współpracy z fundacją Pro Futuro Theologiae działającą przy naszym Wydziale Teologicznym na UMK, chcemy zebrać środki właśnie z 1%. Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce rozliczenia deklaracji podatkowej PIT numer KRS fundacji, a ona przekaże nam środki, byśmy mogli je wykorzystać 
i kontynuować sprawnie naszą budowę. 

KRS 0000533493

Dziękujemy za Wasze zaufanie i dobrą współpracę. Każda złotówka przyda się i jest wielką pomocą, dlatego za każdy dar serca Bóg zapłać.
 

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies