Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Piękne świadectwo wiary - Droga Krzyżowa ulicami parafii

2019-04-05
W piątek 5 kwietnia wyruszyliśmy w Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii i osiedla. Wspólną modlitwę rozpoczęliśmy o godz. 18.00 w kaplicy Mszą św., a następnie udaliśmy się na ulice, do 14 stacji Drogi Krzyżowej.
Przeszliśmy ulicami Grasera, Watzenrodego i Freytaga. Przy lesie zakończyliśmy nasze nabożeństwo. Modliliśmy się w intencji naszej wspólnoty parafialnej i za rodziny naszej parafii. Rozważania Drogi Krzyżowej poprowadzili przedstawiciele wspólnot parafialnych, także krzyż niosły różne grupy parafii, a do ostatniej stacji krzyż zaniosły dzieci.

Bardzo serdecznie dziękujemy Parafianom za liczny udział i piękne, autentyczne świadectwo. Dziękujemy wszystkim grupom i wspólnotom parafialnym za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu nabożeństwa. Dziękujemy zwłaszcza chórowi parafialnemu i scholi dziecięcej za piękny śpiew, a także pani Danucie naszej organistce i panu Sławkowi naszemu kościelnemu. Dziękujemy także harcerzom ZHR i służbom porządkowym Straży Miejskiej i Policji za czuwanie nad bezpieczeństwem.

Było to piękne świadectwo wiary i prawdziwy obraz naszej modlącej się, młodej wspólnoty.

                            Serdeczne Bóg zapłać
                            ks. Łukasz i ks. Kamil

 
GALERIA ZDJĘĆ

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies