Strona główna » Ogłoszenia parafialne » 03.07.2022 – Ogłoszenia Duszpasterskie

03.07.2022 – Ogłoszenia Duszpasterskie

3 lipca 2022 r.
XIV Niedziela Zwykła

 1. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich parafian i gości dziękując za wspólną modlitwę. 
 2. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Wszystkim wypoczywającym życzymy pięknej pogody, wspaniałych przygód i Bożego błogosławieństwa.
 3. W środę ze swojego wypoczynku wróciły dzieci ze scholki oraz ministranci. Dzieci przebywały w Hartowcu. Dziękujemy za piękny czas, a Panu Bogu za pogodę i bezpieczną przygodę. W piątek 1 lipca kolejna grupa 40 dzieci i młodzieży wyjechała do Wiednia, Budapesztu oraz Zakopanego na rekolekcje i wypoczynek.
 4. Kalendarz liturgiczny na ten tydzień: w środę 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej oraz w piątek 8 lipca św. Jana z Dukli.
 5. Realizujemy w naszej parafii projekt skierowany do naszych seniorów. W środę odbyło się spotkanie organizacyjne. O szczegółach i formalnościach informować będzie pani Justyna telefonicznie. Dziękujemy za liczne zgłoszenia.
 6. W zeszłą niedzielę na kolektę budowlaną zebraliśmy 2611zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wsparcie. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana, którą polecamy ofiarności parafian.
 7. Biuro parafialne czynne w poniedziałek oraz czwartek 16.00 do 16.45. Biuro znajduje się w Domu Parafialnym przy ul. Grasera 5.  
 8. Proszę zabrać gazetkę parafialną Wieści od św. Andrzeja. Do nabycia tygodnik Niedziela.
Zobacz intencje mszalne
Opublikowano: 2 lipca 2022

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram