Strona główna » Ogłoszenia parafialne » 26.06.2022 – Ogłoszenia Duszpasterskie

26.06.2022 – Ogłoszenia Duszpasterskie

26 czerwca 2022 r.
XIII Niedziela Zwykła

 1. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich parafian i gości dziękując za wspólną modlitwę.  
 2. W zeszłą niedzielę w naszej wspólnocie odbyły się uroczystości Zakończenia Peregrynacji Ikony Świętej Rodziny w Diecezji Toruńskiej. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc w przygotowaniu uroczystej Eucharystii, a także wspólnego poczęstunku. Niczego nam nie zabrakło, więc naszym współpracownikom, Służbie Liturgicznej, chórowi parafialnemu Con Anima, Diakonii Kulinarnej i wszystkim, którzy pomagali serdeczne Bóg zapłać.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do czwartku włącznie po Mszy św. o 17.00.
 4. Dzisiaj na godz. 14.00 do Sali Św. Jana Pawła II zapraszamy na prezentację poezji naszego parafianina Michała Marciniaka. Bardzo ciekawa tematyka dotycząca człowieka i Pana Boga. Po prezentacji czeka na nas poczęstunek. Zapraszamy.
 5. Kalendarz liturgiczny na ten tydzień: w poniedziałek Matki Bożej Nieustającej Pomocy, patronki Diecezji Toruńskiej, w środę uroczystość śś. Piotra i Pawła.
 6. W poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 16.30 procesja z Wyższego Seminarium Duchownego do Sanktuarium na Bielanach. Tam uroczysta Suma Odpustowa o godz. 18.00.
 7. Zakończył się rok szkolny. Wszystkim dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom i wychowawcą życzymy pięknych wakacji z Panem Bogiem, wspaniałej pogody i ciekawych przygód. Nie zapominajmy w tym czasie o niedzielnej Mszy św. 
 8. W sobotę 25 czerwca dzieci ze scholki oraz ministranci razem z ks. Łukaszem wyjechali do Hartowca, na wypoczynek i rekolekcje. W piątek 1 lipca wyjeżdża kolejna grupa 40 dzieci i młodzieży do Wiednia, Budapesztu oraz Zakopanego na rekolekcje i wypoczynek.
 9. Realizujemy w naszej parafii projekt skierowany do naszych seniorów. W projekcie, który jest bezpłatny mamy wiele ciekawych zajęć komputerowe, Aquaaerobic, konsultacje lekarskie z laryngologiem, pulmonologiem i ortopedą, masaże, spotkania z fizjoterapeutą, prawnikiem i psychologiem, a także wyjścia do teatru, kina czy wspólne spotkania integracyjne. Zapisy dla osób 65+ w środę o 10.00 w salce.
 10. W zeszłą niedzielę na kolektę budowlaną zebraliśmy 3308 zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wsparcie. 
 11. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i wtorek 18.30 do 20.00 oraz czwartek 16.00 do 16.45. Biuro znajduje się w Domu Parafialnym przy ul. Grasera 5.  
 12. Proszę zabrać gazetkę parafialną Wieści od św. Andrzeja. Do nabycia tygodnik Niedziela.
Zobacz intencje mszalne
Opublikowano: 24 czerwca 2022

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram