Strona główna » Aktualności » Drodzy Parafianie oraz Przyjaciele

Drodzy Parafianie oraz Przyjaciele

W tych dniach w sposób szczególny możemy spotkać Zmartwychwstałego Chrystusa. Przeżywaliśmy razem smutek Jego męki i śmierci, aby w wielkanocny poranek być świadkami Jego zmartwychwstania i zwycięstwa. Niech łaska i moc od Zmartwychwstałego Pana promieniuje na naszą wspólnotę parafialną, nasze rodziny i małżeństwa, na każdego z nas. Niech czas Świąt będzie piękny i radosny, przeżyty w zgodzie i wspólnej obecności. Niech będzie czasem dostrzegania tego co najważniejsze i piękne jak wierność Panu Bogu, miłość, Rodzina, przyjaźń, wzajemna służba Kościołowi i drugiemu człowiekowi. Niech Zmartwychwstały Pan przyniesie nam, Ukrainie i całemu światu upragniony pokój i zgodę.

Z darem modlitwy i serdeczną pamięcią
ks. Łukasz Skarżyński
ks. Łukasz Grzelak

Opublikowano: 16 kwietnia 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram