Strona główna » Aktualności » Droga Krzyżowa ulicami parafii

Droga Krzyżowa ulicami parafii

Jedną z najważniejszych tradycji Wielkiego Postu są nabożeństwa pasyjne. W niedzielę sprawujemy Gorzkie Żale, śpiewając teksty o męce Pana Jezusa i słuchając kazania pasyjnego. W piątek uczestniczymy w Drogach Krzyżowych rozważając czternaście stacji męki Pana Jezusa. W naszej wspólnocie parafialnej kolejne wspólnoty przygotowują rozważania, a wierni chętnie uczestniczą w nabożeństwach pasyjnych.

Każdego roku w naszej parafii odbywa się Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla. Wychodzimy z naszej kaplicy z krzyżem Pana Jezusa, aby rozważać stacje Drugi Krzyżowej, aby uczyć się posławy służby, aby dać świadectwo wiary przed naszymi braćmi. W piątek 22 marca w naszej parafii odprawimy tylko jedną Drogę Krzyżową ulicami naszego osiedla. Zapraszamy do modlitwy dzieci i młodzież, dorosłych i seniorów oraz wszystkie wspólnoty naszej parafii, aby dać żywe świadectwo naszej wiary. O godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. w naszej kaplicy, a następnie wyruszymy na ulice naszego osiedla w 14 stacji Drogi Krzyżowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i świadectwa.

Opublikowano: 20 marca 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram