Strona główna » Aktualności » Święty czas Misji Parafialnych w naszej parafii

Święty czas Misji Parafialnych w naszej parafii

W dniach 21 – 27 kwietnia miały miejsce w naszej wspólnocie parafialnej Misje Święte. Poprowadził je ks. Wiesław Burski, ze zgromadzenia Księży Saletynów. W czasie misji celebrowaliśmy wiele Mszy św. i nabożeństw z naukami misyjnymi, które skierowane były do młodzieży i dzieci, do dorosłych, małżonków i rodziców. Zaprosiliśmy także mamy oczekujące potomstwa, a także osoby starsze i chore. Misje to czas dla każdego, aby pogłębić relację z Panem Jezusem, odnaleźć swoje miejsce w Kościele i poprawić relacje z bliskimi. Dziękujemy Panu Bogu za dary Ducha św. i łaski, które otrzymaliśmy w czasie misji, dziękujemy wszystkim, którzy w nich gorliwie uczestniczyli i tym, którzy pomagali w ich organizacji. To był piękny, święty czas i niech wydaje dobre owoce w naszej wspólnocie parafialnej.

Opublikowano: 30 kwietnia 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram