Strona główna » Aktualności » VII Rodzinny Festyn Parafialny – fotorelacja

VII Rodzinny Festyn Parafialny – fotorelacja

W sobote 9 września odbył się VII Rodzinny Festyn Parafialny, każdego roku organizowany przez naszą Wspólnotę Parafialną. W godz. 14.00 -19.00 przy naszym sklepie Intermarche przygotowaliśmy wiele atrakcji, smakołyków, spotkań z ciekawymi ludźmi, loterii fantowych i super muzykę. Dlatego pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy pomogli zorganizować nam to wielkie, wspaniałe przedsięwzięcie. Gminie Miasta Toruń na czele z Panem Prezydentem, Ochotniczym Hufcom Pracy na czele z Panią Komendant, Wychowawcami i Młodzieżą, Służbami Miejskimi, jak Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej i toruńskiemu WORDowi. Dziękujemy właścicielom Sklepu Intermarche i wielu Sponsorom i naszym Dobrodziejom. Dziękujemy wreszcie naszej Radzie Parafialnej, Wolontariuszom z naszej Parafii, Strzelcom, zespołowi Beata i Tomek z Lipna i wielu naszym Przyjaciołom, za pomoc i zaangażowanie, za poświęcony czas i życzliwość. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspaniały czas, a to wszystko dla naszych Kochanych Parafian, i naszych Przyjaciół. Zobaczcie sami piękną fotorelację.

Opublikowano: 12 września 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram