Strona główna » Aktualności » Zmartwychwstał Pan i żyje we wspólnocie Kościoła

Zmartwychwstał Pan i żyje we wspólnocie Kościoła

Drodzy Parafianie, Przyjaciele i Dobroczyńcy Wspólnie stajemy się świadkami pustego grobu. Za kobietami i uczniami chcemy stwierdzić: nasz Pan prawdziwie zmartwychwstał i żyje dziś, a zbawienie staje się naszym udziałem. To doświadczenie wiary mobilizuje nas, aby pięknie żyć, dawać czytelne świadectwo i dzielić się miłością z naszymi siostrami i braćmi.

Kochani niech łaska i moc od Zmartwychwstałego Pana rozlewa na naszą wspólnotę parafialną, nasze rodziny i małżeństwa, na każdego z nas. Niech Pan daje nam zdrowie duszy i ciała, obdarza nas pokojem serca i pomoże zwyciężać nasze słabości. Niech świąteczny czas będzie czasem dostrzegania tego co najważniejsze i piękne jak wierność Panu Bogu, miłość, Rodzina, przyjaźń, wzajemna służba Kościołowi i drugiemu człowiekowi. Niech zmartwychwstały Pan błogosławi naszej wspólnocie na czas Misji Ewangelizacyjnych i na budowę naszej świątyni parafialnej. Niech za wszelkie dobro duchowe i materialne wynagradza obfitością swojej łaski. Żywej wiary i spotkania Zmartwychwstałego Pana dla nas wszystkich.

Z darem modlitwy i serdeczną pamięcią

ks. Łukasz Skarżyński

ks. Łukasz Grzelak

ks. Tomasz Fryc

Opublikowano: 30 marca 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram