Strona główna » Aktualności » Narty z Panem Bogiem czasem wypoczynku i integracji

Narty z Panem Bogiem czasem wypoczynku i integracji

W czasie ferii zimowych odbyły się 2 turnusy wyjazdów, które nazwaliśmy Narty z Panem Bogiem. W pierwszym tygodniu wyjechała 20tka młodych z naszej parafii, a w drugim tygodniu rodziny z dziećmi. W czasie pobytu w Zakopanym jbył czas na naukę jazdy na nartach, na górskie wycieczki, na wspólne gry i zabawy, a także na Mszę św. i modlitwę. Mimo trudnych warunków na stokach Bogu dzięki nikomu nic się nie stało i wszyscy zadowoleni mogli powrócić do domów. Dziękujemy Panu Bogu za ten czas, za piękna pogodę i wspólnotę. Z resztą zobaczcie sami fotorelację.

Opublikowano: 26 lutego 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne treści

Skontaktuj się z nami

  Wsparcie budowy kościoła

  Prosimy o wsparcie budowy kościoła parafialnego
  nr. konta: 06 9511 0000 0000 5948 2000 0040

  Bóg zapłać za dobroć serca i wsparcie naszej parafii

  Ksiądz Proboszcz wraz z Parafianami

  Więcej informacji
  Zgłoś błąd / poprawkę
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram